3540510RFT
型號描述:
510 Ohms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Thick Film
RES 3540 510R 1%
型號:
3540510RFT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
510 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
4W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
2816
Size / Dimension
0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)