352262RFT
型號描述:
62 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
3522 62R 1% 3W
型號:
352262RFT
品牌:
TE Connectivity AMP Connectors
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Resistance
62 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
3W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)