352262RFT
- 型號描述:
62 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 62 OHM 1% 3W 2512
- 型號:
- 352262RFT
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
數量:
- Resistance
- 62 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 3W
- Features
- Automotive AEC-Q200
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Supplier Device Package
- 2512
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)