35225K1FT
型號描述:
Chip Resistor
3522 5K1 1% 3W
型號:
35225K1FT
品牌:
TE Connectivity AMP Connectors
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Resistance
5.1 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
3W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)