352227RFT
型號描述:
27 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 27 OHM 1% 3W 2512
型號:
352227RFT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Power (Watts)
3W
Tolerance
±1%
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Failure Rate
Resistance
27 Ohms