3522270RJT
型號描述:
270 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
3522270RJT
品牌:
TE Connectivity
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:188 倍增量:1
Power (Watts)
3W
Tolerance
±5%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Failure Rate
Resistance
270 Ohms