3522270KJT
型號描述:
270 kOhms ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
型號:
3522270KJT
品牌:
TE Connectivity
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
3W
Tolerance
±5%
Features
Automotive AEC-Q200
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Failure Rate
Resistance
270 kOhms