352222KJT
- 型號描述:
22 kOhms ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 22K OHM 5% 3W 2512
- 型號:
- 352222KJT
- Power (Watts)
- 3W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 22 kOhms