35221K1FT
型號描述:
1.1 kOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 1.1K OHM 1% 3W 2512
型號:
35221K1FT
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
3W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
AEC-Q200
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Failure Rate
Resistance
1.1 kOhms