352113KFT
型號描述:
13 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film
RES SMD 13K OHM 1% 2W 2512
型號:
352113KFT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
13 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
2W
Composition
Thick Film
Features
Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)