352010RJT
型號描述:
Chip Resistor
THICK FILM RESISTORS-SMD 3520 10
型號:
352010RJT
品牌:
TE Connectivity AMP Connectors
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
10 Ohms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)