3504G3A93R1FTDF
型號描述:
93.1 Ohms ±1% 6W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thin Film
RES 93.1 OHM 1% 6W 2512
型號:
3504G3A93R1FTDF
品牌:
TE Connectivity Passive Product
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Resistance
93.1 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
6W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.023" (0.58mm)