3504G3A2K55FTDF
型號描述:
2.55 kOhms ±1% 6W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thin Film
薄膜電阻器 - SMD 3504G 3A 2K55 1% 1K RL
型號:
3504G3A2K55FTDF
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
2.55 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
6W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.023" (0.58mm)