3504G3A200RFTDF
型號描述:
200 Ohms ±1% 6W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thin Film
RES 200 OHM 1% 6W 2512
型號:
3504G3A200RFTDF
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
200 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
6W
Composition
Thin Film
Features
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
2512
Ratings
Size / Dimension
0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max)
0.023" (0.58mm)