3503G2B9K09FTDF
型號描述:
9.09 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
RES 9.09K OHM 1% 2W 1206
型號:
3503G2B9K09FTDF
品牌:
TE Connectivity Passive Product
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Resistance
9.09 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
2W
Composition
Thin Film
Features
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Height - Seated (Max)
0.023" (0.58mm)