3503G2B383RFTDF
- 型號描述:
383 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
RES 383 OHM 1% 2W 1206
- 型號:
- 3503G2B383RFTDF
- 品牌:
- TE Connectivity Passive Product
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 383 Ohms
- Tolerance
- ±1%
- Power (Watts)
- 2W
- Composition
- Thin Film
- Features
- Temperature Coefficient
- ±50ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Supplier Device Package
- 1206
- Ratings
- Size / Dimension
- 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.023" (0.58mm)