3503G2B1K4FTDF
型號描述:
1.4 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
薄膜電阻器 - SMD 3503G 2B 1K4 1% 1K RL
型號:
3503G2B1K4FTDF
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
1.4 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
2W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Height - Seated (Max)
0.023" (0.58mm)