35028R2FT
型號描述:
厚膜電阻器 - SMD 3502 8R2 1%
型號:
35028R2FT
品牌:
TE Connectivity / Holsworthy
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
8.2 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
2W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2010 (5025 Metric)
Supplier Device Package
2010
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)