3502150RFT
型號描述:
150 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film
RES 3502 150R 1%
型號:
3502150RFT
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Resistance
150 Ohms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
2W
Composition
Thick Film
Features
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2010 (5025 Metric)
Supplier Device Package
2010
Size / Dimension
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)