27ESA502MMF50N
型號描述:
5k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer 1.0 Turns Carbon 0.4W Solder Lug
POT 5K OHM 0.4W CARBON LINEAR
型號:
27ESA502MMF50N
品牌:
TE Connectivity Passive Product
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Resistance (Ohms)
5k
Power (Watts)
0.4W
Tolerance
±20%
Features
Temperature Coefficient
5%
Adjustment Type
User Defined
Mounting Type
Panel Mount
Termination Style
Solder Lug
Bushing Thread
Actuator Length
1.969" (50.00mm)
Actuator Type
Flatted
Built in Switch
None
Actuator Diameter
0.250" (6.35mm)