23ESA472MMF50AF
- 型號描述:
4.7k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer 1.0 Turns Carbon 0.4W Solder Lug
POT 4.7K OHM 0.4W CARBON LINEAR
- 型號:
- 23ESA472MMF50AF
- Resistance (Ohms)
- 4.7k
- Power (Watts)
- 0.4W
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Temperature Coefficient
- 5%
- Actuator Length
- 1.969" (50.00mm)
- Actuator Diameter
- 0.250" (6.35mm)