23ESA105MMF50AF
- 型號描述:
1M Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer 1.0 Turns Carbon 0.4W Solder Lug
POT 1M OHM 0.4W CARBON LINEAR
- 型號:
- 23ESA105MMF50AF
- Resistance (Ohms)
- 1M
- Power (Watts)
- 0.4W
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Temperature Coefficient
- 5%
- Actuator Length
- 1.969" (50.00mm)
- Actuator Diameter
- 0.250" (6.35mm)