22759/41-10-9CS2620
- 型號描述:
10 AWG Hook-Up, Dual Wall Wire 37/26 White 600V
架空電纜 22759/41-10-9CS2620 PRICE PER FOOT
- 型號:
- 22759/41-10-9CS2620
- 品牌:
- TE Connectivity / Raychem
- 1
- Packaging
- Bulk
- Features
- Voltage
- 600V
- Length
- Wire Gauge
- 10 AWG
- Jacket (Insulation) Material
- Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
- Conductor Strand
- 37/26
- Operating Temperature
- -65°C ~ 200°C
- Cable Type
- Hook-Up, Dual Wall
- Jacket (Insulation) Diameter
- 0.134" (3.40mm)
- Ratings
- Jacket (Insulation) Thickness
- 0.009" (0.23mm)