YFF18PW0J105MT0H0N
- 型號描述:
1 μF Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 30mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
- 型號:
- YFF18PW0J105MT0H0N
- 品牌:
- TDK Corporation
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Thread Size
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Insertion Loss
- 40dB @ 800kHz ~ 2GHz
- Ratings
- Height (Max)
- 0.028" (0.70mm)
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 30mOhm
- Capacitance
- 1 µF
- Current
- 4 A