YFF15AC1V224MT0Y0N
- 型號描述:
0.22 μF Feed Through Capacitor 35V 2 A 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
CAP FEEDTHRU 0.22UF 20% 35V 0402
- 型號:
- YFF15AC1V224MT0Y0N
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 0.22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35V
- Current
- 2 A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Insertion Loss
- 40dB @ 4MHz ~ 2GHz
- Temperature Coefficient
- Ratings
- AEC-Q200
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Height (Max)
- 0.020" (0.50mm)