VLP8040T-330M
- 型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.8 A 110mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 1.8A 110 MOHM SMD
- 型號:
- VLP8040T-330M
- Inductance
- 33 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.8 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.8A
- DC Resistance (DCR)
- 110mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)