VLP8040T-221M
- 型號描述:
220 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 600 mA 730mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 220UH 600MA 730MOHM SM
- 型號:
- VLP8040T-221M
- Inductance
- 220 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 600 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 600mA
- DC Resistance (DCR)
- 730mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Size / Dimension
- 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)