VLP8040T-220M
- 型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.2 A 75mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 2.2A 75 MOHM SMD
- 型號:
- VLP8040T-220M
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 75mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 2.2A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.2 A