VLF5014AT-100MR92
- 型號描述:
10 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 920 mA 220mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 10UH 920MA 220MOHM SMD
- 型號:
- VLF5014AT-100MR92
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 220mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 1.1A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.055" (1.40mm)
- Inductance
- 10 µH
- Current Rating (Amps)
- 920 mA