VLF4012AT-1R5M1R6
- 型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.6 A 79mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 1.6A 79 MOHM SMD
- 型號:
- VLF4012AT-1R5M1R6
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 1.5 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 1.6 A
- Current - Saturation (Isat)
- 1.8A
- DC Resistance (DCR)
- 79mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.146" L x 0.138" W (3.70mm x 3.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)