VLF10040T-330M2R1
- 型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.1 A 93mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 2.1A 93 MOHM SMD
- 型號:
- VLF10040T-330M2R1
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 93mOhm Max
- Current - Saturation (Isat)
- 2.1A
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance
- 33 µH
- Current Rating (Amps)
- 2.1 A