VLF10040T-1R5N8R9
- 型號描述:
1.5 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 8.9 A 6.2mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 8.9A 6.2MOHM SMD
- 型號:
- VLF10040T-1R5N8R9
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±30%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 6.2mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- 9.9A
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)
- Inductance
- 1.5 µH
- Current Rating (Amps)
- 8.9 A