VLBUC12060120R12LF3
- 型號描述:
120 nH Unshielded Wirewound Inductor 70 A 0.138mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 120NH 106A 0.125MOHM S
- 型號:
- VLBUC12060120R12LF3
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:300
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 120 nH
- Tolerance
- ±15%
- Current Rating (Amps)
- 70 A
- Current - Saturation (Isat)
- 106A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 0.138mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)