VLBU10060120T-R15L-1
- 型號描述:
150 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 83 A 0.12mOhm Nonstandard
FIXED IND 150NH 83A 0.12 MOHM
- 型號:
- VLBU10060120T-R15L-1
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 150 nH
- Tolerance
- ±15%
- Current Rating (Amps)
- 83 A
- Current - Saturation (Isat)
- 82A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 0.12mOhm
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)