TMS252012ALM-R47MTAA
- 型號描述:
470 nH Unshielded Thin Film Inductor 4.9 A 24mOhm Max 1008 (2520 Metric)
IND,0.47UH, 4.9A, 24M, -40~125
- 型號:
- TMS252012ALM-R47MTAA
- Inductance
- 470 nH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 4.9 A
- Current - Saturation (Isat)
- 5.8A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 24mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)