TMS252012ALM-47NNTAA
- 型號描述:
47 nH Unshielded Thin Film Inductor 8 A 7mOhm Max 1008 (2520 Metric)
IND,0.047UH, 8.0A, 7M, -40~125
- 型號:
- TMS252012ALM-47NNTAA
- Inductance
- 47 nH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 8 A
- Current - Saturation (Isat)
- 12A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 7mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)