TMS252012ALM-3R3MTAA
- 型號描述:
3.3 μH Shielded Thin Film Inductor 2 A 140mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 3.3UH 2A 140 MOHM SMD
- 型號:
- TMS252012ALM-3R3MTAA
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Shielding
- Shielded
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 140mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 2.1A
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Inductance
- 3.3 µH
- Current Rating (Amps)
- 2 A