TMS252012ALM-2R2MTAA
- 型號描述:
2.2 μH Shielded Thin Film Inductor 2.6 A 84mOhm Max 1008 (2520 Metric)
FIXED IND 2.2UH 2.6A 84 MOHM SMD
- 型號:
- TMS252012ALM-2R2MTAA
- Inductance
- 2.2 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 2.6 A
- Current - Saturation (Isat)
- 2.8A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 84mOhm Max
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)