RWS100B-24
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 265 VAC Input
- 型號:
- RWS100B-24
- 品牌:
- TDK Lambda
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Packaging
- Bulk
- Power (Watts)
- 100W
- Features
- Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
- Size / Dimension
- 4.25" L x 3.70" W x 1.54" H (108.0mm x 94.0mm x 39.0mm)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Voltage - Input
- 85 ~ 265 VAC
- Type
- Enclosed
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Approval Agency
- CE
- Efficiency
- 87%
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 4.5 A