首頁 > TDK代理商 > PHUA3015-30A-21-000
影像僅供參考,以產品規格為準
PHUA3015-30A-21-000
型號描述:
DC Motor Vibration, Piezo (Haptic) 12VDC
VIBRATION PIEZO MOTOR 12V
型號:
PHUA3015-30A-21-000
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
DC Motor
Function
Vibration, Piezo (Haptic)
Motor Type
Voltage - Rated
12VDC
RPM
Torque - Rated (oz-in / mNm)
Power - Rated
Encoder Type
Size / Dimension
Rectangular - 1.181" x 0.591" (30.00mm x 15.00mm)
Diameter - Shaft
Length - Shaft and Bearing
Mounting Hole Spacing
Termination Style
Solder Pad
Features
Gear Reduction Ratio
Torque - Max Momentary (oz-in / mNm)
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C