NLFV32T-330K-EFT
- 型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 95 mA 780mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 33UH 95MA 780 MOHM SMD
- 型號:
- NLFV32T-330K-EFT
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Inductance
- 33 µH
- Tolerance
- ±10%
- Current Rating (Amps)
- 95 mA
- DC Resistance (DCR)
- 780mOhm Max
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)