首頁 > TDK代理商 > NLFV32T-330K-EF
影像僅供參考,以產品規格為準
NLFV32T-330K-EF
型號描述:
33 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 95 mA 780mOhm Max 1210 (3225 Metric)
FIXED IND 33UH 95MA 780 MOHM SMD
型號:
NLFV32T-330K-EF
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Shielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
780mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Current - Saturation (Isat)
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Supplier Device Package
1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)
Inductance
33 µH
Current Rating (Amps)
95 mA