NLFV32T-101K-EFT
- 型號描述:
100 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 55 mA 2.64Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 100UH 55MA 2.64 OHM
- 型號:
- NLFV32T-101K-EFT
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 2.64Ohm Max
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance
- 100 µH
- Current Rating (Amps)
- 55 mA