NLFV25T-220K-EF
- 型號描述:
22 μH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 105 mA 1.2Ohm Max Nonstandard
- 型號:
- NLFV25T-220K-EF
- 品牌:
- TDK
- 交期:
- 10-18工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- DC Resistance (DCR)
- 1.2Ohm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Current - Saturation (Isat)
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance Frequency - Test
- 2.52 MHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.075" (1.90mm)
- Inductance
- 22 µH
- Current Rating (Amps)
- 105 mA