NL453232T-101J-PF
- 型號描述:
100 μH Unshielded Wirewound Inductor 110 mA 8Ohm Max 1812 (4532 Metric)
FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
- 型號:
- NL453232T-101J-PF
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Inductance
- 100 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 110 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 8Ohm Max
- Q @ Freq
- 40 @ 796kHz
- Frequency - Self Resonant
- 8MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Inductance Frequency - Test
- 796 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Supplier Device Package
- 1812
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.134" (3.40mm)