MPZ1608S300ATAH0
- 型號描述:
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 5A 10mOhm
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
- 型號:
- MPZ1608S300ATAH0
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.030" (0.75mm)
- Current Rating (Max)
- 5A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 10mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 30 Ohms @ 100 MHz