MPZ1608S101ATDH5
- 型號描述:
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
- 型號:
- MPZ1608S101ATDH5
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.030" (0.75mm)
- Current Rating (Max)
- 3A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 30mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 100 Ohms @ 100 MHz