MPZ1608D300BTD25
- 型號描述:
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1.8A 60mOhm
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
- 型號:
- MPZ1608D300BTD25
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Current Rating (Max)
- 1.8A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 60mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 30 Ohms @ 100 MHz