MPZ1005S900HT000
- 型號描述:
90 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 2.3A 38mOhm
FERRITE BEAD 90 OHM 0402 1LN
- 型號:
- MPZ1005S900HT000
- 品牌:
- TDK
數量:
- Impedance @ Frequency
- 90 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 2.3A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 38mOhm
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)