MPZ1005S221ETD25
- 型號描述:
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 900mA 220mOhm
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
- 型號:
- MPZ1005S221ETD25
- 品牌:
- TDK
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ratings
- AEC-Q200
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Current Rating (Max)
- 900mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 220mOhm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 220 Ohms @ 100 MHz